Gömlek ve Tişört Nasıl Bağlanır?

Son dönemlerin yeni trendi olan gömlek ve tişört bağlama işlemi nasıl yapılır?

0 445

Son dönemlerde özellikle kadınlar tarafından gerçekleştirilen gömlek ve tişört bağlama işlemlerinde sizde başarılı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Özellikle basit tişört ve gömlekleri daha şık bir hale getirebilirsiniz.

Bunu gerçekleştirmek istiyorsanız bol bir tişört alarak düzgün bir şekilde bel bölgesine bağlayabilirsiniz. Hem pantolon modelleri, hem de etek modelleri ile bu kombini başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

Gömlek ve tişörtü bel bölgesinde güzel ve başarılı bir şekilde bağlamak için bir çok farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlara göz atalım.

Gömlek ve Tişört Nasıl Bağlanır?

Yeni bir kombin için sizlere öncelikle tişört bağlama hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Bol bir tişört giydikten sonra işaret parmağı ve baş parmağınız ile klasik bir topuz görünümü için o harfi yapacak şekilde bağlayabilirsiniz.

Daha az kabarık görünmesi için tavşan kulağı şeklinde düğüm yapabilirsiniz. Buruşuk bir bağlama şeklini ise ütü yardımı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu da kısa süre içerisinde başarılı bir kombin yapmanızı sağlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.