Yavru Köpek Maması Seçimi

0 10

Pet shop ziyareti yapıldığında, sahiplenilecek köpeklerin arasından yavruların da olduğunu göreceksiniz. Henüz 1 yaşını tamamlamamış olan yavru köpekleri sahiplenmek, onlarla çok daha sıkı bir bağ kurmanıza yardımcı olabilir. Bu durum nedeniyle günümüzde birçok kişi köpekleri henüz yavru iken sahipleniyor. Ayrıca çocukların yavrulara olan ilgisinin fazla olması da, bu durumun nedenleri arasında gösterilebilir.

Bir yavru sahiplendiğinizde, ona uygun bir mama seçmeniz gerektiğini sakın unutmayın. Yetişkinler için üretilmiş olan mamaları tercih etmeniz ve kullanmanız bu noktada doğru olmaz. Hatta sağlık ve gelişim problemlerine dahi neden olabilir. Bundan dolayı köpeğiniz 1 yaşını doldurana kadar yavru köpek maması kullanmanız gerekiyor.

ND Yavru Köpek Maması

Yavrular için olan mama seçenekleri arasından seçim yaparken ilk olarak markaya karar vermelisiniz. Kaliteli ve güvenilir markaları tercih etmeniz, köpeğinizin sağlıklı bir şekilde gelişimini sürdürmesi için büyük bir önem taşıyor. Bahsedilen hususlar nedeniyle ND markası, en iyi seçeneklerden biri olacaktır. Uzun zamandır bu alanda olan, dünyada ve ülkemizde yoğun olarak tercih edilen bu marka, beklentilerinizi en üst seviyede karşılar.

ND tarafından üretilen yavru köpek mamalarının da kendi içinde farklı türleri var. Köpeğinizin yaşı, ırkı, cilt yapısı ve sindirim sistemine göre burada sunulan seçeneklerden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

ND köpek maması, klasik anlamdaki mamalardan çok daha farklıdır. Balık, hindi, tavuk, sığır ve kuzu gibi yüksek proteine sahip olan hayvanların etlerinden üretilen bu mamalar, köpekler açısından oldukça sağlıklıdır. Üretimlerin taze etlerle yapılması ve yavru köpeklerin ihtiyacı olan vitamin ve minerallerin bitkisel ürünlerle eklenmesi, bu mamaların özellikleri arasındadır. Yüksek protein oranı ve besleyiciliği ile dikkat çeken bu mamalarla yavru köpeklerinizin sağlıklı bir şekilde gelişecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.